Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

GKS Zgorzelec po raz trzeci!

Zapowiedzi festiwali szantowych

W dniach 2 – 3 września 2011, wszystkich miłośników szeroko pojętej piosenki żeglarskiej, zapraszamy do Zgorzelca na III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej Graniczna Kuźnia Szant 2011.

 

Jak co roku gwarantujemy wszystkim, którzy postanowią odwiedzić nasz festiwal, moc wrażeń i atrakcji. GKS odbędzie się już tradycyjnie w restauracji Dobre Klimaty (dawna restauracja Kuźnia), która w naszym mniemaniu idealnie się nadaje na tego typu nieduży festiwal. Wszystko mamy na miejscu: duża scena znajduje się tuż obok restauracji, hotelik jest tuż nad restauracją, a nocne śpiewy uskuteczniamy w samej restauracji. Logistycznie lepiej być chyba nie może.

Jak zwykle zaprosiliśmy do nas wielu wspaniałych wykonawców reprezentujących róże style i gatunki, tak aby możliwie wszyscy, którzy nas odwiedzą znaleźli coś dla siebie.

W tym roku zaplanowaliśmy oczywiście również konkurs w ramach festiwalu, jednakże odbędzie się on w trochę innej formule. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania się. Czasu nie zostało wiele...

 

Wszystkich zainteresowanych większą ilością szczegółów, zapraszamy na stronę internetową festiwalu: www.szanty-zgorzelec.hostit.pl.

 

Organizatorzy - Stowarzyszenie "Kuźnia" Zgorzelec

Informację wprowadził(a): Andrzej "Gasiu" Gansiniec - godz. 16:46, 4 sierpień 2011, wyświetlono: 6584 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI