Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Jubileusz Packetów - Shanties 2012

Felietony

Podczas tegorocznych SHANTIES zespół Packet obchodził 25-lecie swojego powstania. Oto jak wydarzenie to komentuje Anna Peszkowska.

Czas szybko biegnie- jak zawsze gdy ma się coś do zrobienia...Ale , choć może  późno, to są już w Szantymaniaku, urywki naszego  Koncertu Jubileuszowego, czyli 25-lecia zespołu „Packet".

Fot. Mariusz Bartosik

Wszystko dzięki niezmordowanemu „Pingwinowi"-Krzysztofowi Jamrozikowi, który koncert nagrał i  zmontował .Jesteśmy mu za to bardzo, bardzo wdzięczni! Dziękujemy pięknie.

Fot. Mariusz Bartosik

 


Dzięki temu, ci którzy nie mogli bawić się z nami w Krakowie na Shanties, czy w Białymstoku na „Kopyści"- będą mieli pewną rekompensatę .A bawiliśmy się doskonale- mamy nadzieję, że nasi goście również....A trzeba przyznać, że przyjęci byliśmy bardzo miło- za co też , raz jeszcze dziękujemy naszym Fanom, Organizatorom i wszystkim, którzy nas wspierali..

Fot. Mariusz Bartosik

 


Oczywiście nie obyło się bez „kiksów", małych wpadek...ale to wszak reaktywacja..!

Fot. Mariusz Bartosik

 


Przedstawiliśmy na koncercie też nasz teledysk, który dzięki profesjonalizmowi  red. Bohdana Sienkiewicza wygrał konkurs . Za teledysk zapłaciliśmy drogo- bo naszym zdrowiem! Samą piosenkę nagraliśmy już na jesieni ubiegłego roku, ale film w lutym, tuż przed festiwalem- w temperaturze -15st.C! Stąd nasze kamienne twarze- które wyrażać miały nostalgię i oczekiwanie na lato i sezon- a były wyrazem oczekiwania na koniec ujęcia! Cóż, sztuka wymaga poświęceń..!

Fot. Mariusz Bartosik

 


Tak też nasz lider , który mówi o sobie  „były kierownik , byłego zespołu", czyli Mirek Peszkowski „Pestka"na ostatniej próbie przed koncertem- nie tylko nie śpiewał- ale nawet nie mówił! Tak też swoje autorskie piosenki nieco wyszeptał- ale sala i tak mu to darowała! Na „Kopyści"głos już wrócił.

Fot. Mariusz Bartosik

 


Miło było znowu razem stanąć na scenie.25 lat to dużo...ile jeszcze reaktywacji przed nami- to już tylko od Was Kochani zależy.

Dziękujemy raz jeszcze!

W imieniu zespołu „Packet"

Anna Peszkowska

 

zapraszam do obejrzenia filmów autorstwa Krzysztofa Jamrozika:

http://youtu.be/PFBoBWVg4qY

http://youtu.be/VPU-BccDMYg

http://youtu.be/OvjxW1FExwM

Informację wprowadził(a): Grzegorz "Gooroo" Tyszkiewicz - godz. 9:51, 1 czerwiec 2012, wyświetlono: 7292 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI