Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Jubileuszowa ZĘZA 2006 już 5-6 maja

Zapowiedzi festiwali szantowych

Już za niespełna dwa miesiące odbedzie się Jubileuszowy piąty Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej ZEZA 2006. Niebawem w Szantymaniaku zamieścimy komplet informacji na temat festiwalu, składu zaproszonych wykonawców oraz szczegłowy harmonogram koncertów.  

Jak

...

Już za niespełna dwa miesiące odbedzie się Jubileuszowy piąty Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej ZEZA 2006. Niebawem w Szantymaniaku zamieścimy komplet informacji na temat festiwalu, składu zaproszonych wykonawców oraz szczegłowy harmonogram koncertów.  

Jak zwykle planujemy transmisję internetową z festiwalu - to informacja kierowana szczególnie dla zagranicznych czytelników Szantymaniaka :-) oraz dla obłożnie chorych mieszkańców naszego ślicznego kraju - bo przecież kto ma nogi ten musi osobiście zaszczycić V-tą ZĘZĘ swoją obecnością :-) Wstęp będzie jak zawsze wolny na wszystkie koncerty.

 

Jednym z najważniejszych wydarzeń tegorocznej ZĘZY będzie obecność i występ kapitana Jacka Wacławskiego,  laureata  Kolosa 2003 w kategorii żeglarstwo, organizatora i skipera wyprawy Cape Horn Antarctica Expedition 2002/2003 na jachcie s/y STARY


Kapitan Jacek Wacławski przedstawi niezwykłą prezentację ze swojego rejsu dookoła Ameryki Południowej, podczas którego zawiniął na Antarktydę... Falklandy... i wiele innych miejsc z żeglarskich snów... Przyznam, że niewiele rzeczy w życiu zrobiło na mnie tak nieprawdopodobne wrażenie jak wystąpienie Jacka, które miałem zaszczyt obejrzeć w Sztokholmie podczas rejsu na s/y Bryza. Trudno opisać słowami emocje które przepełniły serca i umysły świadków tego wydarzenia. Jacek Wacławski przyjął nasze zaproszenie na festiwal już w zeszłym roku - Jacku to zaszczyt dla nas! Przy okazji pragnę poinformowac, że niebawem na rynku pojawi się książka Jacka z wyprawy... ja już miałem zaszczyt ją przeczytać... ale nie wolno mi o tym opowiadać póki wydawca nie powie ostatniego słowa :) Po cichu Wam powiem, że będzie miała tytuł DROGA MARZEŃ i jest... niesamowita!

OSTRZEŻENIE: obejrzenie niezwykłej prezentacji z wyprawy grozi dożywonim zakochaniem sie w Morzu... a to choroba nieuleczalna... Tego żadna transmisja internetowa nie bedzie w stanie przekazać... to trzeba zobaczyć i poczuć.

OSTATNIE OSTRZEŻENIE! Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za konsekwencje w postaci wydanych pieniędzy na sztormiak i sweter :-)

 

Tymczasem zapraszamy zespoły pragnące wziąć udział w konkursie Jubileuszowego, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej ZĘZA 2006, do wysyłania zgłoszeń na adres bananaboat@szantymaniak.eu. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych pierwszych 9 zespołów, które zgłoszą się do nas mailowo lub telefonicznie.

Konkurs odbedzie się w piątek 5 maja od około godziny 16.00.  Zgłoszenie powinno zawierać jedynie... zgłoszenie ;-) oraz kontakt telefoniczny (KOMÓRKOWY!) i mailowy z zespołem. W tym roku nagroda za I miejsce w konkursie to 2500zł. Uaktualniony regulamin znajdzie się w przyszłym tygodniu na stronie www.zeza.szanty.pl - trwa aktualizacja. Jak zwykle konkurs będzie miał (uznaną przez niektórych za kontrowersyjną) formułę "Szantowego Idola".  Szacowne Jury na żywo będzie komentować występy zespołów,  a następnie w głosowaniu "za zamknietymi drzwiami"  wyłoni zwycięzce. Publiczność natomiast wyłoni swojego laureata :-)

 

Już niebawem wiecej informacji na www.szantymaniak.eu oraz www.zeza.szanty.pl

Przybywajcie do Łazisk !

 

Ssssciskam

Maciej Jędrzejko "YenJCo"

___________________________

kom: 506-028-800   <=NOWY NUMER!

GG: 1762860

Inne artykuły z tego cyklu

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Maciej "YenJCo" Jędrzejko - godz. 2:31, 23 marzec 2006, wyświetlono: 2201 razy

YenJCo

wysłano: 12:32,27 marzec 2006

DO konkursu zgłosiło sie juz 5 zespołów zostały jeszcze tylko 4 miejsca. Zapraszamy 1. Nagielbank 2. Dzikie Róże 3. II Wachta 4. Ponton Band 5. Trzeci Raz 6. ? 7. ? 8. ? 9. ? Zapraszamy. Regulamin tegorocznej Zęzy został już uaktualniony - zapraszam do zapoznania się. www.zeza.szanty.pl Sssciskam YenJCo
Odpowiedz na ten komentarz
Rzyglorz

wysłano: 19:46,29 marzec 2006

... skoro banderkę szlag trafił (na zdjęciu wygląda na trochę porwaną)
Odpowiedz na ten komentarz
ninja uk.

wysłano: 10:40,9 kwiecień 2006

tego wlasnie zycze wszystkim konkursowiczom.... wiem jak bardzo jest potrzebne jako laureat tego konkursu i wiem tez ze ten festiwal byl moim najwspanialszym przezyciem na scenie szantowej... pozdrawiam tez goraco zaloge STAREGO ktora mialem przyjemnosc witac po powrocie z rejsu... no i oczywiscie zaloge organizatorow ktorzy robia wszystko by ZEZA byla jak nigdy najmilszym miejscem na szantowej lajbie:) mam nadzieje na transmisje bo niestety w tym roku po raz pierwszy od powstania festiwalu nie bedzie mnie z Wami... buziaki dla zbananionych... n.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI