Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Festiwale

Szanty Kunice

Kunice

Czapka Kapitana Jacka

Festiwal w Kunicach ma już trzynastoletnią tradycję. Odbywa się on na terenie przytulonego do Jeziora Kunickiego ośrodka LOK. Festiwal ten trwa zwykle trzy dni i ma bogaty program: oprócz tradycyjnych koncertów gwiazd odbywa się tam konkurs młodych

...

Czapka Kapitana Jacka

Festiwal w Kunicach ma już trzynastoletnią tradycję. Odbywa się on na terenie przytulonego do Jeziora Kunickiego ośrodka LOK. Festiwal ten trwa zwykle trzy dni i ma bogaty program: oprócz tradycyjnych koncertów gwiazd odbywa się tam konkurs młodych zespołów, są imprezy towarzyszące (regaty żeglarskie i windsurfingowe, czy przedstawienia dla dzieci). Na terenie ośrodka czynne są punkty gastronomiczne, parking i pole namiotowe. Całość koordynuje niezmordowany kapitan festiwalu - Jacek Stacewicz, którego biała, kapitańska czapka, mogłaby się stać logo tej imprezy.


Dojazd na festiwal: autobusem linii podmiejskiej lub prywatnej z dworca PKP w Legnicy.

Informację wprowadził(a): Robert Kolebuk, wyświetlono: 4573 razy

Hunter

wysłano: 13:50,8 czerwiec 2005

Wczodzę na Waszą stronę i nie widzę zadnych nowych informacji o tegorocznym festiwalu w Kunicach. Po prostu martwa cisza. A wiem, że macie czym sie pochwalić, bo w tym roku zaprosiliście najbardziej zwariowaną kapelę szantową - Strefę Mocnych Wiatrów z Warszawy. Brawo za pomysł!!!!!! Załuję, że nie mogę przyjechać do Kunic, bo akurat mam duzo roboty:( Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego organizatorom oraz uczestnikom festiwalu w Kunicach.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI