Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Zielona Wyspa Śląsk z Carrantuohil, Banana Boat i Eleanor McEvoy

Gospodarzem Zielonej Wyspy Śląsk jak co roku jest zespół Carrantuohill. W tym roku nasze kochane "Karaluchy" obchodzą 25 lecie istnienia. Gośćmi tej edycji będą : Banana Boat, Muniek Staszczyk, Katarzyna Sobek...oraz gość specjalny prosto z Irlandii: Eleanor McEvoy

Sala widowiskowa Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu gościła wielu znanych artystów z całego świata. Od kilkulat zespoł Carrantuohill współorganizuje tam nowy festiwal łączący folk z Zielonej Wyspy ze śląskim folklorem w róznych jego odmianach i formach muzycznych. W tym roku gościem specjalnym Festiwalu będzie znana Szantymaniakom Eleanor McEvoy z którą zespół Banana Boat nagrał piosenkę Little Look wraz z teledyskiem.

Podczas tego festiwalu Eleanor i Banana Boat po raz drugi w historii wystąpią razem na scenie i zaśpiewają Little Look na żywo ! Dlaczego po raz drugi ? A dlatego że po raz pierwszy wszystkie trzy podmioty wykonawcze pokażą się w trójkowym Studio Agnieszki Osieckiej juz w najbliższą niedziele. Koncert będzie transmitowany przez Polskie Radio Program Trzeci :-) Zespół Carrantuohill specjalnie na przyjazd artystki również przygotował kilka interesujących utworów,  które razem wykonają.

Oprócz tego na scenie pojawi się Muniek Staszczyk w zupełnie nieznanym repertuarze oraz Żorska Orkiestra Rozrywkowa. Koncert zaszczycą również Mistrzowie Świata w "step dance" - SALAKE oraz Katarzyna Sobek.

 

Serdecznie zapraszamy do Zabrza!

 

Więcej informacji : http://zielonawyspaslask.pl

 


 

 

Informację wprowadził(a): Maciej "YenJCo" Jędrzejko - godz. 23:4, 10 marzec 2012, wyświetlono: 2350 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI